4.epizoda 6.série

17. března 2007 v 22:19 | Lenka Ježková |  GiLmOrE giRls-EpiZoDy
Není kmotra jako kmotra
Lorelai přerovnává kazety a rozhoduje se, které si nechá a které vyhodí. Luke zatím kritizuje Tomovu práci a Lorelai ho naláká dolů tím, že na něj zavolá, že hoří. Luke se zajímá, jak pokračuje její program v třídění kazet a diví se, jak je možné, že chce zatím vyhodit jen dvě kazety. Lorelai má proste kazety ráda a nechce se s nimi loučit. Luke nerozumí tomu, proč potřebuje film z roku 1981 a radí jí, ať si pořídí DVD. Ta mu oponuje, že na nich nejsou reklamy.
Rory je ve svém přechodném bydlišti, v domě u bazénu, a žasne, když za ní přijde služebná a začne jí třídit oblečení na letní a podzimní. Hodně z těch věcí přece Rory nosí i na podzim. Telefonuje s Emily a ta ji prosí, aby jí pomohla s nějakým večírkem. Rory souhlasí a poté, co domluví se svou babičkou, zjistí, že jí služebná odvezla většinu jejích věcí.
Sookie a Jackson se hádají kvůli křtinám. Sookie nemá ráda jeho rodinu a nechce, aby přijela na tři dny. Lorelai navrhne, ať se na ten čas jeho rodina ubytuje v hotelu, což oba jen uvítají. Rory organizuje večírek a je spokojená, stejně jako přítelkyně její babičky. Za Rory přijde Logan a není moc nadšený společností, kde se Rory vyskytuje. Rory na něho nemá moc času, a tak ho pošle do domku u bazénu, aby tam na ní počkal.
Lorelai nachystá Paulu Ankovi večeři, přesně jak to má rád. Zapne si televizi a znovu se věnuje kazetám. Uvidí film, na který se s Rory dívala a chce ji zavolat. Zjistí však, že Rory má číslo zrušené, a že má nové číslo. Rory přichází do domku a zjišťuje, že tam má Logan kamarády. Colin tam je s holandskou dojičkou a štve ho, že za ním pořád leze. Jacksonovi příbuzní mají přijet každou chvilku a Lorelai připravuje klíče a tak podobně. Michel je opět nespokojený a říká Lorelai, jací jsou to burani. Sookie je zoufalá, protože Jackson ještě nedorazil a ona se bojí, že s nimi bude muset být sama. Jackson to naštěstí stihne, což Sookie docela uklidní. Oba musí něco říct Lorelai - Jacksonův bratr Beau si myslí, že je Lorelai nymfomanka, takže na ní bude najíždět a bude se ji snažit sbalit. A taky, že ano a je to odporné. Jackson se jí moc a moc omlouvá a přidá se i Sookie.
Zach a Brian sedí v bistru a Lane si myslí, že Zach usnul. Brian jí však osvětlí, že přemýšlí - Zach totiž vymýšlí další song. Přišel na jednu melodii a nechce ji zapomenout, tak ji pořád zpívá, čímž leze zákazníkům na nervy. Sookie přiběhne za Lukem do bistra a ukazuje mu ženicha a nevěstu z cukru. Luke to nechápe. Sookie mu řekne, že ten ženich má zadek jako on. Sookie chce znát datum svatby, ale Luke jí řekne, že se Lorelai nechce vdávat, dokud se situace s Rory neurovná. Lane přijde domů a zjistí, že kluci utratili všech 9.000 za počítač. Málem vyletí z kůže. Sookie vezme usmíření Rory a Lorelai do vlastních rukou. Pozve Lorelai, aby dělala kmotřičku Marthy a Rory Daveymu. Lorelai se ráno připravuje na křest. Vybírá si šaty a ptá se Luka, které z těch dvou se k dítěti hodí více. Je trochu naštvaná, že se Sookie mezi ni a Rory plete, že je to jejich věc. V tu samou dobu říká to samé i Rory. Vybírá si šaty a ptá se Logana, které se k dítěti hodí více.
Rory se jde podívat za Lane a ta je nadšená, že se po dlouhé době ukázala. Rory se nemůže smířit s tím, že ji Lorelai neřekla o svém zasnoubení. Jacksonova matka chce, aby byl pokřtěn i Jackson, a tak se taky stane. Za svého kmotra si vybere Beaua. Lorelai a Rory se pohádají kvůli tomu, že si Rory změnila číslo. Rory ji řekne, že svůj telefon ztratila. Beau se snaží sbalit Lorelai a tu to pěkně štve, tak mu řekne, že je zasnoubená a že ho nechce. Rory má nový telefon, ale Lorelai řekne, že kdyby chtěla, tak její nové číslo dostane. Lorelai řekne, že je to dobré. Rory volá Loganovi a ten jí nabídne, ať s ní odjede do New Yorku. Ona souhlasí. Lorelai se dívá na film sama a zjišťuje, že s Rory je to mnohem lepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama