3.epizoda 6.série

17. března 2007 v 22:17 | Lenka Ježková |  GiLmOrE giRls-EpiZoDy
Přerušené studium
Lorelai spí s Paulem Ankou v obyváku. Probudí se a jde chystat dělníkům snídani. Luke přinese vdolky, a když se dozví, že jsou pro dělníky, tak není moc nadšený. Taky se mu nelíbí, že Paul Anka sedí na židli, která je obvykle pro lidi. Rovněž nechápe, proč Lorelai nechá T.J., aby si myslel, že je stavbyvedoucí a proč mu musí platit tolik jako opravdovému stavbyvedoucímu a tudíž Tomovi platí o 10% víc, aby to snášel. Lorelai vysvětlí, že je to jeho švagr, a tak chce, aby byli všichni šťastní. Lorelai se jde osprchovat k Babette a Luka zajímá proč. Ona mu odpoví, že ji dělníci viděli nahou, z čehož Luke z není moc nadšený.
Rory snídá s Emily, která řeší snahu její spolupracovnice z Dcer americké revoluce o převrat. Rory má za to, že je babička praranoidní. Slíbí jí ale, že bude jejím špiónem a bude Constance sledovat na každém kroku. Emily si myslí, že je to geniální. Rory se už zpřátelila se všemi svými spolupracovníky. Holka, se kterou se minule poprala, ji dokonce pozve na pizzu. Paris poslechla Lorelai a chodí k ní na obědy, kde jí vypráví své strašné, až neuvěřitelné historky. Celý personál, dokonce i Michel a Sookie, se jí bojí a nechtějí, aby tam chodila. Lorelai jim slíbí, že to ukončí.
Sookie připravuje jídlo na svatbu, která bude v jejich hotelu a říká Lorelai, že je to taková zkouška na svatbu. A ptá se jí, kdy bude. Lorelai odpoví, že se ještě s Lukem nedohodli a Michel tvrdí, že se nikdy nevdá. Rory už pracuje pro Dcery americké revoluce, má vlastní kancelář a pro Emily už i první drby. Její babička je nadšená. Paris volá Rory a pořád nemůže uvěřit tomu, že se nevrátí na Yale.
Lane a její skupina mají poslední koncert. Turné se jim fakt vydařilo. Paris zase obědvá s Lorelai a nikdo ji nechce obsluhovat, všichni před ní utíkají. Paris Lorelai vykládá o Rory a její nové kanceláři. Také si myslí, že se s ní Lorelai schází, aby zjistila něco právě o Rory. Součástí Roryných vařejných prací jsou i hodiny Salsy v domově důchodců. Přijde tam za ní Logan. Když je s Rory v domku u bazénu, ukazuje Rory fotky z výletu. Vypráví jí o tom, že se Colin zamiloval do holandské dojičky. Logan nechce před Rory mluvit o škole, ale Rory mu říká, že jí to nevadí.
Kluci z Laniny skupiny jsou naštvaní, že je Lane nechala v domnění, že jsou na mizině, a přesto mají 9.000 dolarů. Lane jim poví, že tak mohou natočit CD, což je potěší. T.J. je naštvaný, že všichni předstírali, že je stavbyvedoucí a on není. Opravdu se hodně zlobí a odejde. Luke mu řekne, že je lepší výrobce poliček než stavbyvedoucí, a proto by měl dělat, co umí.
Luke hlídá Lorelai Paula Anku. Ten však sní čokoládu, a jelikož Luke ví, že by ji psi jíst neměli, odveze jej k veterináři a veškerou čokoládu u sebe doma odstraní.
Rory se vídá s Loganem a vykládá mu o svých pracech a Luke přizná Lorelai skutečnost o Paulu Ankovi a čokoládě. Lorelai mu řekne, že nechce stanovit datum jejich svatby, dokud se nevyřeší záležitosti s Rory. Rory je na Yalu a mrzí ji, že tam už nechodí, ale přesto se do školy vrátit nechce. Na konci dílu je slavnostní oběd Dcer americké revoluce, kde vítají nové členky, a tudíž i Rory.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama