2.epizoda 6.série

17. března 2007 v 22:15 | Lenka Ježková |  GiLmOrE giRls-EpiZoDy
Bojechtivý výraz
Lorelai a Sookie se dívají na dům, který chce Luke koupit a je skutečně velký. Sookie se ptá, jestli to s Lukem bude napořád - kvůli té záležitosti s Maxem jí moc nevěří. Lorelai říká, že ano. Rory nastupuje na veřejně prospěšné práce. V místnosti, kde se informační schůzka koná, je s ní plno lidí - potetovaní, drsní lidé tmavé pleti a ona mezi nimi vypadá jako princezna. Luke řeší film, který viděli před měsícem, Lorelai ho nechápe. Tvrdí, že už s ním na žádny film nepůjde. T.J. předvádí své poličky, které udělal pro Luka. A nabízí mu vizitky, které jsou napsané na jiných vizitkách (spíše ty původní přepsal).
Lorelai je na zvířecím trhu a povídá si se zvířaty. Líbí se jí jeden pejsek. Slečna Patty ji varuje, že by na něj neměla sahat, protože u ní žádné zvíře nepřežije. Potkává Liz, která je šťastná, že se Lorelai a Luke zasnoubili. Lorelai se bojí, že bude osamocená, a tak si kupuje pejska, který se ji tak líbí. Rory snídá se svými prarodiči. Oba odejdou a Rory se nudí. Sleduje velice zábavný pořad s potápěči. Jde do kuchyně, kde se zapovídá se služebnou. Mluví s ní španělsky a pomáhá ji v kuchyni. Emily je naštvaná, protože nechce, aby pomáhala služebné.
Lorelai ukazuje Lukovi svého pejska a Luke není moc nadšený. Lorelai ho pojmenuje Paul Anka. Luke se bojí, že umře stejně jako všechny její ostatní zvířata. Lorelai tvrdí, že to není možné. Emily a Richard řeší Rorynu práci a nabízí ji, že se o to postarají a zaměstnání jí najdou. Rory se potkává se ženami z Dcer americké revoluce, které jí uplatnění nabídnou. Luke se rozhodl přestavět Lorelain dům, protože dům, který on vybral, je velký. Lorelai navíc svůj dům miluje. Rory nastupuje na veřejně prospěšné práce a zdá se, že ostatním není moc sympatická. Emily jí dá krabičku cigaret, aby se jim zalíbila. Liz žádá Luka, aby vzal T.J. jako pomocníka při přestavbě Lorelaina domu. Luke moc nechce, ale Liz ho nakonec přemluví. Rory se svými "kolegy" stále příliš nevychází.
Lorelai zjistí, že ve stěně díru a může za to T.J. Rory se staví za Lukem a on jí řekne, že on a Lorelai jsou zasnoubeni. Rory je zmatená a zlobí se na matku, že jí to neřekla. Loralai je zase naštvaná na Luka, že jí to řekl. Rory se popere s nějakou holkou, protože do ní strčila. Lorelai jede autem a uvidí Rory jak sbírá papírky kolem silnice. Zastaví a jde za ní. Lorelai je na Rory naštvaná, že bydlí u babičky a Rory je naštvaná na Lorelai, že jí neřekla, že se zasnoubila s Lukem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama