16.epizoda 6.série

17. března 2007 v 22:47 | Lenka Ježková |  GiLmOrE giRls-EpiZoDy
Co družičky vyprávěly
Lorelai je u Luka v bistru a povídá si s Lane, která si chce dát inzerát, aby našla kapelu, ve které by mohla hrát, když se ta její rozpadla. Také řekne Lukovi, že na Roryině přednášce, na kterou se chystá, bude nejspíš i Christopher. Lukovi to nevadí. Mezitím ji očichává Kirk, který drží dietu, při které pije jenom džus, a už mu z toho hrabe víc než obvykle.
Rory si v redakci zvyká na funkci šéfredaktorky a rozdává připomínky. Když dojde k Paris, ta ji více méně ignoruje, protože je naštvaná, že není šéfredaktorkou ona. Rory se o tom baví s Doylem, který je na tom ještě hůř, protože s ní bydlí.
Lane přijde do obchodu s hudebními nástroji, aby tam vyvěsila svůj inzerát. Uvidí tam Zacha, jak hraje na bandžo. Ten si jí všimne, když odchází, a její inzerát strhne.
Logan je otrávený, protože musí na generálku svatebního obřadu své sestry. Chce, aby Rory jela s ním, ale ta nemůže, protože ji čeká přednáška.
Po přednášce, na které Rory jako už tradičně zazářila, si Lorelai s Christopherem povídají a Chris si stěžuje, jak je těžké najít chůvu pro Gigi. Lorelai se nabídne, že Gigi v případě nutnosti (tj. zítra) pohlídá.
Zach přijde za Brianem a Gilem, kteří hrají na jakési party, a chce dát kapelu znovu dohromady. Kluci souhlasí, že to znovu zkusí, ale jenom v případě, že se mu podaří přesvědčit i Lane.
Logan s Rory dorazí na svatbu a Rory je hned odvedena Honor a jejími družičkami, které už stačily otevřít šampaňské a podle toho vypadají. Později, když přemýšlejí, který z chlapů na svatbě by se nechal sbalit, vyjde najevo, že dvě ze čtyř družiček se vyspaly s Loganem v době, kdy už chodil s Rory. Pak odejdou na obřad a Rory zůstane úplně hotová sedět v pokoji.
Christopher přijíždí k Lorelai a přiváží Gigi. Vypadá to, že to s ní Lorelai nebude mít jednoduché. Gigi jí v podstatě zdemoluje dům, a když jí Lorelai vezme fixu, kterou kreslí po podlaze, začne strašně ječet.
Logan přijde po obřadu za Rory a ta mu začne vyčítat, že ji klidně nechal vejít do místnosti plné holek, se kterými spal. Logan se brání, že v té době spolu nechodili, ale Rory si myslí, že jejich tehdejší hádka neznamenala rozchod, pouze jakousi pauzu. Nechce poslouchat Loganovy řeči, požádá ho, aby nebyl doma, až si bude stěhovat věci, a odejde.
Zach přijde za Lane do Lukova bistra, které je plné lidí, a požádá ji o ruku. Lane souhlasí a je z toho tak vedle, že není schopná pracovat.
Když si Chris přijede pro Gigi, Lorelai mu řekne, že jeho dcera je totálně nevychovaná. Pochopitelně Chrise naštve a pohádají se.
Rory sedí v baru a opíjí se. Potká opilého Doyla, kterého právě vyhodila Paris. Když jim dojdou peníze a odcházejí, Rory půjčí Doylovi svůj kabát. Když se na rozloučenou obejmou, Doyle začne Rory líbat na krk, což se jí zrovna moc nelíbí, a tak rychle odejde.
Když Lorelai drhne počmáranou podlahu, zavolá jí Christopher, omluví se a přizná, že měla ve všem pravdu. Jejich rozhovor přeruší Gigi, která začne šíleně ječet, protože něco rozbila.
Rory přijde k Paris a ta jí nabídne, aby u ní zůstala bydlet. Rory je ráda a zavolá Lorelai, aby jí řekla svou novou adresu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama