1.epizoda 6.série

17. března 2007 v 22:12 | Lenka Ježková |  GiLmOrE giRls-EpiZoDy
Nová a vylepšená Lorelai
Lorelai a Luke se zasnoubili a musí to oslavit. Běží tedy do Taylorova obchodu, který je bohužel zavřený, ale Taylor otevře, když se dozví, že se Lorelai a Luke chtějí brát. Ještě tu noc se Luke svěřuje Lorelai, že pro ně koupil dům. Ráno vyzvídá Babette a slečna Patty, jak Luke požádal Lorelai o ruku. On jim řekne, že požádala ona jeho.
Vzápětí nato se jde Lorelai podívat na dům, o němž Luke mluvil. Rory se nastěhovala ke svým prarodičům a její babička jí nedá pokoj. Dává jí klíče od domu u bazénu a chce pro ni dům úplně přestavět. Paris je velice naštvaná, že Rory už nechce pokračovat na Yale. Viní z toho Logana. Kirk se věnuje další činnosti - a to, že prodává zásnubní prsteny. Jeden si od něj koupí i Luke.
Paris přichází za Lorelai a říká jí, že musí Rory unést a že prostě musí chodit na Yale. Je to její nejlepší kamarádka a ona to tam bez ní nepřežije. Lorelai jí v zoufalosti nabídne své telefoní číslo s tím, že jí může zavolat, kdykoliv bude chtít. Logan pořádá pro Rory večírek, všichni jsou oblečení jako vězni. Řekne Rory, že jí dává měsíc a pak, se Rory vrátí na Yale. Déle to prý nevydrží, protože školu miluje. Emily přichází pro Roryny věci k Lorelai domů a překvapí ji, když jí dveře otevře Michel a Lorelai tam není. Proto jí zanechá asi milion vzkazů, aby příště ty věci nachystala.
Rory se účastní soudního přelíčení, kvůli ukradené lodi, kde ji zastupuje Richardův kamarád. Trest je mnohem tvrdší, než navrhl její obhájce po dohodě s žalobou. Místo 20 navrhnutých hodin dostane 300 hodin veřejně prospěšných prací. Richard je naštvaný a pohádá se s právníkem. Lorelai dostane vzkazy od své matky, sbalí Roryny všechny věci a odnese je rodičům. Kirk chce po Lukovi zásnubní prsten, který si od něho koupil, protože by ho ráda jeho přítelkyně Lulu. Za Lukem běží přes celé město Babette, aby mu řekla, že slyšela, že se Lorelai a Rory pohádaly a ujistila se, jestli to je pravda. Luke jí to potvrdí a uklidní Babette, že Lorelai je v pořádku. Lorelai to nese těžko, ale snaží se na sobě nenechat nic zdát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama